lis 22 2023

Spotkanie DKK dla dorosłych

Spotkanie DKK dla dorosłychW środę 22 listopada 2023 Czytelnicy z Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych, działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kołobrzegu, wymieniali się wrażeniami, które wywołała lektura książki „Dziady i dybuki: opowieść dygresyjna” Jarosława Kurskiego. Z zainteresowaniem przeglądano również pozycje autorów, o których przeczytano w omawianej lekturze.

Na następne spotkanie DKK dla dorosłych, połączone z rozmową po przeczytaniu nominowanej do tegorocznej Nagrody Literackiej Nike pozycji „Czarna ręka, zsiadłe mleko”, pochodzącej z Kołobrzegu Katarzyny Szaulińskiej, zapraszamy 20 grudnia 2023 o godzinie 16,30 do Brzozowego Zakątka przy ul. Brzozowej 9a.

Egzemplarze w miarę dostępności znajdują się w Wypożyczalni Beletrystyki przy ul. Brzozowej 9a.

Kontakt telefoniczny: 943523004

Kontakt mailowy: dkk@biblioteka.kolobrzeg.pl

Program Dyskusyjny Klub Książki realizowany jest we współpracy z Instytutem Książki i Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa 2.0