gru 07 2023

Rodzinne warsztaty kreatywne

Warsztaty szyjemy świąteczną skarpetęSzyjemy Świąteczną Skarpetę– rodzinne warsztaty kreatywne w Miejskiej Bibliotece Publicznej

7.12.2023 (czwartek) o godzinie 17:00 w Bibliotece przy ul. J. Frankowskiego 3.

Obowiązują zapisy Biblioteka Dziecięca 94 35 47 203.

Przed nami najbardziej rodzinny i magiczny czas w roku! To czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt i przygotowań do nich, pragniemy Was zaprosić na rodzinne warsztaty szycia świątecznej skarpety.
Świąteczna skarpeta to jedna z najbardziej klimatycznych ozdób świątecznych. Zmienia ona nasze domy w bezpieczną zimową przystań pełną miłości, spokoju i ciepła.

Podczas warsztatów dzieci stworzą własne świąteczne skarpety, wykorzystując przygotowane przez nas materiały. Wszystko z pomocą naszych animatorów z ModraSova, którzy wprowadzą dzieci w „robótkowy” świat Świąt i pomogą, krok po kroku, stworzyć piękne czerwone skarpety. Swoimi rękodziełami dzieci wprowadzą wspaniały świąteczny klimat, gdziekolwiek ich nie zabiorą – czy zawieszą je na domowym kominku, czy ozdobią nimi swoją klasę lub salę zajęć.

Warsztaty szycia świątecznej skarpety uczą dzieci cierpliwości, a także wzmacniają ich umiejętności manualne. Przede wszystkim jednak pobudzają kreatywność i zmysł artystyczny. Są świetną zabawą i nauką.

Warsztaty poprowadzą animatorzy z ModraSova

Przyjdźcie i spędźcie razem z nami wyjątkowy wieczór.