«

»

maj 15 2024

Spotkanie autorskie z Katarzyną Bondą

Spotkanie Katarzyna BondaNa zakończenie Tygodnia Bibliotek, wielkiego święta Bibliotekarzy i Bibliotek, naszym gościem była Katarzyna Bonda – najpopularniejsza autorka powieści kryminalnych w Polsce.

Spotkanie odbyło się w pięknej scenerii Bulwaru nad Parsętą, a rozmowę poprowadziła Liliana Łosiak.

Podczas wydarzenia autorka opowiadała przede wszystkim o swojej najnowszej książce „Krew w piach” bazującej na postaci seryjnego mordercy pochodzącego z Kołobrzegu.

Spotkanie było emocjonujące ze względu na osobisty charakter tych wstrząsających wydarzeń dla wielu osób uczestniczących w spotkaniu.

Po zakończeniu oficjalnej części wydarzenia, ustawiła się długa kolejka po wpisy do książek, czytelnicy mieli okazję osobiście zadać dodatkowe pytania, na które autorka każdemu starała się rzetelnie odpowiadać.

Milo nam napisać, że w dzisiejszym spotkaniu wzięło udział około 200 czytelników- fanów autorki, za co w imieniu pisarki i swoim dziękujemy.

Dziękujemy również księgarni Muza za stoisko z tytułami pisarki.

Pamiętacie o naszym mini konkursie? Możemy powiedzieć, że przyznaliśmy 2 nagrody książkowe, autorstwa Katarzyny Bondy, za krzesło, którym okazał się kosz na pranie oraz stary drewniany stołek.

Dziękujemy wszystkim za wyrozumiałość.