cze 06 2024

Warsztaty rodzinne

Warsztaty rodzinne plakatMałe Hece w Bibliotece. Warsztaty rodzinne inspirowane literaturą dziecięcą.

13.06.2024 (czwartek), godz. 10:00, Biblioteka Ogrody ul. Żółkiewskiego 6

Obowiązują zapisy, tel. 504-678-646

„Małe Hece w Bibliotece” to warsztaty, które łączą w sobie literaturę, sztukę i rodzinną zabawę. Wydarzenie skierowane do rodzin z dziećmi do lat 7, które pragną wspólnie odkrywać nowe pasje i rozwijać kreatywność najmłodszych.

Nasze spotkanie rozpoczniemy wspólnym śniadaniem. W miłej atmosferze, przy pysznych przekąskach, będziemy mieli okazję swobodnie porozmawiać i zrelaksować się, przygotowując się do twórczych działań.

Następnie przeniesiemy się do świata mody, czerpiąc inspirację z ulubionych książek dla dzieci. Każdy z uczestników będzie miał okazję wcielić się w rolę kreatora mody, wyzwalając swoją wyobraźnię i tworząc unikalne projekty. To znakomita okazja, by razem z dziećmi zanurzyć się w twórczy proces i stworzyć coś wyjątkowego.

Specjalnie dla najmłodszych uczestników (0-3 lata) przygotujemy Strefę Zabawy, gdzie będą mogli bawić się w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu.