cze 24 2024

Kolorowe Wakacje

Kolorowe Wakacje Biblioteka OgrodyMiejska Biblioteka Publiczna w Kołobrzegu przez cały lipiec zaprasza kołobrzeskie dzieci na bezpłatne zajęcia animacyjne ”Kolorowe Wakacje”.

Wakacje to dla wszystkich dzieci upragniony czas odpoczynku i dobrej zabawy. Biblioteka jak zawsze w ten letni czas, proponuje dla najmłodszych wiele ciekawych warsztatów. Na naszych spotkaniach poprzez zabawę, przekazujemy wiedzę, którą czerpiemy z książek i najważniejsze, świetnie się przy tym bawimy!

Spotkania będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w Brzozowym Zakątku oraz we wtorki i piątki w Bibliotece na Ogrodach w godzinach 11.00-13.00.

Ilość miejsc ograniczona — obowiązują zapisy, które przyjmujemy— osobiście w naszych placówkach lub telefonicznie; Biblioteka Dziecięca ul. Brzozowa 9a – 94 354 72 03, Biblioteka na Ogrodach ul. Żółkiewskiego 6 – 504 678 646

Co trzeba zrobić, by uczestniczyć w zajęciach?

To proste. Wystarczy mieć od 7 do 12 lat (legitymacja szkolna) oraz wykazać zainteresowanie zajęciami.
Nie przegapcie okazji na niezapomniane wakacje pełne przygód i inspiracji. Spędźcie ten czas w twórczej atmosferze. Szczegóły na poniższych grafikach.

Do zobaczenia!