lut 17 2024

Warsztaty dla dzieci

Kicia KociaW dniu takim jak dzisiaj czyli Dniu Kota, nie mogło zabraknąć spotkania dla naszych najmłodszych czytelników.

Odwiedziła nas znana wszystkim dzieciom Kicia Kocia wraz z Bajanką czyli Moniką Skikiewicz – logopedą, filologiem i dziecięcym instruktorem teatralnym. Bajanka wspaniałe poprowadziła spotkanie, którego bohaterem była oczywiście urocza mała Kicia.

Dzieci przeniosły się do krainy książek, w której poznały niektóre z przygód rezolutnej kotki i jej przyjaciół. Były eksperymenty, zagadki, wspólne śpiewanie i zabawy.

Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało dyplom i pamiątkowy upominek.

Kicia Kocia to rezolutna bohaterka serii książek dla dzieci, która odkrywa świat i uczy, jak poruszać się w codziennym życiu. W czasie warsztatów dzieci spotkają się z Kicią Kocią (dużą maskotką), z którą będą mogły zrobić sobie zdjęcie w pokoiku Kici Koci. Będą iluzje i eksperymenty chemiczne oraz dużo ruchu i zabawy. Po spotkaniu każdy uczestnik otrzyma dyplom „Przyjaciela Kici Koci”.

Książki z serii Kicia Kocia można wypożyczać w Bibliotece Dziecięcej.